Çamlıhemşin ilçemiz partiler üstü bir ilçedir diyen Mhp Çamlıhemşin İlçe Başkanı Eyüphan Zararsız " Ak Parti Çamlıhemşin İlçe Kongresinde Çamlıhemşin İlçe Başkanlığına Seçilen Ömer Altun Başkanımızında Bakanımız Osman Aşkın Bak'a söylediği gibi, Rize Artvin Havalimanı bitene kadar Ardeşen Çamlıhemşin duble yolunun hız kazanması gerekmektedir dedi.

Zararsız "Çamlıhemşin ilçemiz partiler üstü bir ilçedir. Mevzu bahis Çamlıhemşin olduğu zaman siyaseti bir kenara koymak gerekiyor ve tüm siyasi partiler elini taşın altına koyması lazımdır. Başka bir Çamlıhemşin mi var ? El değmemiş bir orman yapısı var. Turizmin göz bebeği cennetten bir köşe, görülmemiş keşfedilmemiş yaylarımız var, doğal yapıyı bozmadan ilçemizde hayvancılık ve turizmle Çamlıhemşin halkımızın şehirlerde gurbet hayatına son vererek memleketimizde hayatını idame edecek durumdayız artık. Onun için Rize Artvin Havalimanı bitene kadar Çamlıhemşin ilçe merkezinde alt yapı çalışmaları biran önce başlayarak hava limanı faaliyete geçtiğinde gelen yerli yabancı turistlerin sorun yaşamamaları için duble yol alt yapı çalışmaları bitmiş olması gerekmektedir.

Bu sorun tüm Çamlıhemşin ilçemizin sorunudur. Tüm STK’lar siyasiler elini taşın altına koyarak bu çalışmaların hızlandırılması için gereği yapılmalıdır. ‘Bana ne beni alakadar etmez’ deyip kenara geçmekle Çamlıhemşin sevdalısı olunmuyor...Çamlıhemşin ilçesinin sırtından geçinen herkesi her zaman Çamlıhemşin ilçemizin sorunları ile ilgilenmelerini temenni ediyoruz, seçimden seçime değil her zaman 12 ay 365 gün ilçemizin sorunlarını kendi sorunları gibi görmelerinı rica ediyoruz." ifadelerini kullandı.