Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı  Mustafa Terzi yaptığı paylaşım İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu'nu partisinin Adana'da düzenlediği üye katılım toplantısından dolayı kamuoyundan özür dilemeye davet etti. 
Başkan Terzi yaptığı paylaşımda ''Bizi kongrelerimizle eleştirip başkanı olduğu partinin kongre ve üye kayıt toplantılarını görmeyen siyaset anlayışını samimi ve kayda değer görmüyoruz.

Ak Parti’nin kongrelerini eleştiren İyi Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu’nun açıklamasının ciddiye alınır hiç bir yanı yoktur. Kedisinden partisinin organize ettiği üye katılım programının fotoğraflarını paylaşarak da kamuoyundan özür dilemesini bekliyoruz'' dedi.
İyi Parti İlçe Başkanı Demiroğlu Ak Parti Kongresi sonrası kamuoyundan özür dilemişti. Partisinin Adana'da gerçekleştirdiği üye katılım programı ile ilgili Ak Parti Ardeşen İlçe Başkanı Mustafa Terzi'nin çağrısına uyup kamuoyundan özür dileyecek mi önümüzdeki günlerde göreceğiz.

İYİ PARTİ ARDEŞEN İLÇE BAŞKANI NE DEMİŞTİ

İYİ Parti Ardeşen ilçe başkanı Mehmet Zeki Demiroğlu, Pandemi döneminde AKP’ nin organize ettiği lebeleb kongreleri engelleyemedikleri için kamuoyundan özür diledi. Demiroğlu açıklamasında, “Bir yılı aşkın süredir pandemi sürecinde canlarını ortaya koyarak, her türlü zorluğa katlanıp mücadelesinde ciddi başarılara imza atan tüm cefakâr sağlık çalışanlarımızdan, Emniyet güçlerinden ve kamu çalışanlarından, dünden bugüne göstermiş oldukları başarılı mücadelenin lebalep toplantılarla heba edilerek başa dönülmesine engel olamadığımız için özür dileriz” dedi...

İYİ Parti Ardeşen ilçe başkanı Demiroğlu, “Bir yılı aşkın süredir bütün esnaf, çiftçi, köylü, çalışan, çalışamayan bütün vatandaşlarımızı pansuman tedbirlerle verdikleri hayat mücadelesinde tamda tünelin sonundaki ışığı görür gibi olurken lokanta, kafe ve benzeri geçim teknelerinde bir araya gelemeden lebalep toplantılar yapılmasına engel olamadığımız için iflasın eşiğine gelen esnafımız ve tüm vatandaşlarımızdan özür diliyoruz” dedi.

Başkan Demiroğlu, “Geleceğimizin teminatı sevgili gençlerimizden ve çocuklarımızdan, süreci yönlendiremediğimiz ve çocuklarımızın geleceğinin lebalep parti kurultaylarından daha önemli olduğunu anlatamadığımız için özür dileriz” dedi.