Rize'ye Ocak ayında gelen ve yarım sezonda 10 gol atarak takımın ligde kalmasını sağlayan Skoda, gelecek yıl daha büyük işler yapacaklarını belirterek,

“Rize’nin savaşı artık üst sıralarda olacak” dedi Rize’nin gol makinesi Skoda, gelecek sezondan umutlu. Yeşil-mavili takıma devre arası gelen Çek golcü Milan Skoda, attığı goller ve oynadığı futbol ile Vedat Muriç’in yarattığı boşluğu doldurmayı başardı.

Yarım sezonda 10 gol 1 asistlik performans göstererek Rizespor’da başarılı bir sezon geçiren Skoda, gelecek sezon takımın alt sıralarda değil, üst sıralarda iyi bir yer edinmek için mücadele vereceğine inandığın ifade ederek, “Zor bir sezonu küme hattının üzerinde bitirmeyi başardık” dedi. Skoda, kendi adına güzel bir sezon geçirdiğini ifade ederek, “Rize’de uyum sorunu çekmedim. Takım arkadaşlarımın katkısıyla gol olarak iyi bir katkı yaptığımı düşünüyorum. Tabi ki pandemi sonrasında her takım gibi biz de sıkıntı çektik. Ancak yine de ligde kalmayı başardık. İnanıyorum ki gelecek sezon oluşturulacak iyi bir kadro ile Rizespor, üst sıralarda kendisine yer bulacaktır. Ben de gelecek sezon Rizespor’un başarısına atacağım goller ile katkı yapmaya devam edeceğim” dedi.