Ardeşen'de Şoförler ve Otomobilciler Odası'nda yaklaşan seçimler öncesi Barış Galip Oğuz, aday olduğunu açıkladı.

Barış Galip Oğuz açıklamasında; Şoförler ve Otomobilciler Odasına aday olarak şoför esnafının sesi olmak istediğini söyledi. Şoförlerin yaşadığı sorunların üzerine gidip çözümüne yönelik projeler hazırladıklarını ifade eden Oğuz,Aday olmamın temelinde makam asla olmadı, olmayacak. Koltukların amaç değil araç olduğunu biliyorum. Makamları boş yere işgal eden birisi olarak değil; şoför esnafının yanında duran, istek ve taleplerinin üst perdede dile getirerek çözümüne dönük projeler üreten bir sistemi geliştirmek için bu yola çıktık.

Şuanda arkadaşlarımızla şoför esnafımızı ziyaret ediyor, istek ve taleplerinin yerinde dinliyoruz. İnşallah bu sorunların üzerine birlikte gidip, çözülmesi için ne gerekiyorsa yapacağız.Seçimlere aday olmadan da esnafın, özellikle şoför esnafının sıkıntılarını bildiğini kaydeden Oğuz, " Pandemi dönemini en ağır atlatan şoför esnafımız oldu.Kamyoncu ve nakliyeci esnafımızın pandemi döneminde yaşadığı sıkıntıları en iyi biz biliyoruz. Allah'ın izniyle bunların hepsine dönük, sesimi yükseltme ve devletimizin esnafımıza sunduğu destekleri şoför esnafımıza nasıl yönlendiririz bunun planını yapacağız" diye konuştu.

Bu vesile ile 05-02-2022 Cumartesi (Yarın) saat 09:30'da Ardeşen Belediye kültür merkezinde yapılacak Ardeşen Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Seçimli genel kuruluna Tüm Şoför esnaflarımızın kongreye katılım sağlamasını bekliyor,.Bu anlamda herkese şimdiden destekleriniz için teşekkür ederim.dedi