VOLEYBOL'A KARADENİZ TAKIMLARI DAMGA VURDU
 

Patikaa.com / Haber Merkezi


HABER: YASİN PAŞALİ
Voleybol 2. Lig Erkekler kategorisi finallerinde Karadeniz takımları adeta damga vurdu.

2016 – 2017 Voleybol Sezonu 2. Lig erkekler kategorisi finalleri sona erdi. Final karşılaşmaları sonucunda, 1. Grup’u lider tamamlayan Ordu’dan Akkuş Belediyespor, grubu ikinci sırada bitiren Rize’den Fındıklıspor, 2. Grup’u lider tamamlayan Şanlıurfa’dan Haliliye Bld. ve grubu ikinci sırada bitiren Artvin’den Arhavi Belediyespor, 2017 – 2018 Voleybol Sezonu’nda 1. Lig’de mücadele etmeye hak kazandı.

Final müsabakaları sonucunda 1’lige yükselen 4 takımdan 3’ü Karadeniz bölgesinden olması bölge insanı tarafından da sevinçle karşılandı.

1.Grup’u lider olarak tamamlayan Akkuş Belediyespor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ takdim etti.

1.Grup’u ikinci sırada tamamlayan Fındıklıspor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu As Başkanı Ahmet Göksu takdim etti.

2.Grup’u ikinci sırada tamamlayan Arhavi Belediyespor’a kupa ve madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Genel Sekreteri Eyüp Bostancı takdim etti.

Patikaa.com olarak Türkiye Voleybol 1. Lig’ine yükselme başarısı gösteren Fındıklspor, Arhavi Belediyespor ve Akkuş Belediyespor’u tebrik ediyoruz. 

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner78

banner180

banner181

Futbol Aday Hakem Kursu Rize'de Açılıyor
Rize ilinde Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu Rize il Hakem Kurulu başkanlığı tarafından, 17-18-19...

Haberi Oku