Sağlık:
SARAY MENÜSÜNDE KARADENİZ YEMEKLERİ

15 Yıldır gazetecilik yapan aslen Ardeşen ilçesinden olan Osman Yazıcı bukez kalemine ilginç bir haber ile kamuoyuna paylaştı.Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Genel Sekreteri Fahri Kasırga, Cumhurbaşkanlığı Personelden sorumlu Daire başkanı Ahmet Minder ve Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanlarından bazıları Karadenizli olunca, Sarayın mutfak kültürü de değişti.Cumhurbaşkanlığı Personel başkanı Ahmet Minder, Sarayın yemek menüsüne haftada bir mısır ekmeği, lahana sarması, turşu kavurması, mıhlama ve hamsiyi ekletmiş. Güzelde olmuş. Kendisiyle hiç karşılaşmamakla birlikte, kendisini kutluyorum.

Ahmet Minder, Rizeli hemşerimizdir. Rize -Güneysu’da üç dönem Belediye başkanlığı görevinde birçok başarıya imza attı.Bir süre Başbakanlıktaki müşavirlik görevine devam eden Ahmet Minder, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı olmasından sonra Çankaya’ya yanına aldığı isimler arasına girdi.

Ahmet Minder, Cumhurbaşkanlığı’nda görevli tüm personelden sorumlu olarak Erdoğan’ın en yakın çalışma ekibinde yer aldı. Rize’nin tüm özelliklerini bünyesinde barındıran, Minder, bütün hemşerilerine kucak açan


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Fındık ve ceviz kilo verdiriyor!
Uluslararası Kuruyemiş ve Kuru Meyve Konseyi'nin (INC) ortaklaşa finanse ettiği araştırmada, "sert kabuklu...

Haberi Oku