Rize Milletvekili Hikmet Ayar Gündemi Değerlendirdi
Milletvekili Ayar zeytin dalı harekâtı, cumhur ittifakı, organik çay ve mevsimlik işçilerle ilgili açıklamalar yaptı.

“Biz netice itibariyle oraları işgale gitmiyoruz”;

Zeytin dalı harekâtını değerlendiren Milletvekili Ayar Avrupa ve ABD'nin tutumunu eleştirerek, “Biz netice itibariyle oraları işgale gitmiyoruz. Bizim oradaki amacımız bize yönelik olan tehdidi ortadan kaldırmak ve Afrini, Afrinlilere bırakmaktır. Yüzlerce füze atılmış topraklarımıza. Böyle bir şey olabilir mi? hangi Avrupa ülkesi komşusu tarafından kendi topraklarına atılan füzeye kayıtsız kalabilir? ABD böyle bir şey yapabilir miydi? Bu işi sonuna kadar götüreceğiz. Bu kararlılık hükümette zaten var. Ordumuzda var. Milletimizde bu düşüncenin arkasındadır. Bu iş ya öyle ya da böyle sonuçlanacaktır.”dedi.

"Cumhur İttifakını değerlendirdi";

Cumhur ittifakını değerlendiren Milletvekili Ayar “15 Temmuz ruhu diye ortaya çıkan ve ülke menfaati varsa gerisi teferruat anlayışı ile hareket eden her kim varsa bizim kapımız onlara açık. Netice burada geçmiş yıllarda olduğu gibi üstü kapalı ittifaklardan bahsetmiyoruz. Bir araya gelip aynı çatı altında değil ama aynı ittifak şemsiyesi altında ama kendi milletvekilleri, kendi parti adayları ve kendi parti amblemleriyle seçime girme şansı getiriyoruz. Dünya üzerinde bunun çok örnekleri var ve bu çok güzel şeyler getirecek.” dedi.

“Kongre süreçlerini hep daha fazla güçlenerek yöneten bir partiyiz”

AK Parti’nin kongre sürecini değerlendiren Milletvekili Ayar, “Bu bir bayrak yarışıdır makamlar geçicidir. Neticede süresi belli olan görevlerdir. Biz her zaman daha iyinin peşinde olacağız zaman zaman kadrolarımızı yenileyeceğiz bu bir sirkülasyondur. Bunu AK Parti ilk defa yapmıyor. Bu yenilenmeler her zaman olur bunlar partinin zayıflamasına değil daha da güçlenmesine zemin hazırlamıştır. Kongre süreçlerini hep daha fazla güçlenerek yöneten bir partiyiz.” dedi.erotik shop
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Rize'ye İstiklal Caddesi modeli!
Rize'nin kuyumcular çarşısı olarak bilinen bölgesi İstanbul'daki istiklal Caddesinin benzeri bir proje ile...

Haberi Oku