Rize İşkur'un 75 Güvenlik Görevlisi Noter Kurası İle Belirlendi
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı ile İçişleri ve Milli Eğitim Bakanlığı arasında imzalanan protokolle işsizliğin azaltılması, istihdamın arttırılması ve Milli Eğitim Bakanlığına bağlı resmi okulların güvenliğini sağlamak amacıyla düzenlenecek TYP’ler ile öğrencilerin güvenli bir ortamda eğitim almalarının sağlanması amacıyla Rize’de Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı resmi okullarda 75 kişilik güvenlik personeli alımı için bugün noter huzurunda kura çekimi yapıldı. Kura sonucunda işe girmeye hak kazanan kişiler belli oldu.

Noter kurasıyla işe girmeye hak kazanan adaylar 23 Ekim 2017 tarihinde iş başı yapacak ve 30 Haziran 2018 tarihine kadar çalışabilecekler.

İşte kurada ismi çıkan adaylar:

RİZE MERKEZ İLÇE ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Emine Öksüz
2- Uğur Büyük
3- Haydar Sarı
4- Özlem Memişoğlu
5- Aytekin İyi
6- Erbil Aktepe
7- Timur Yiğit
8- Muhammet Sandıkçı
9- Songül Yazıcı
10- Dilek Köse
11- Cansen Erbaşlı
12- Ercan Yılmaz
13- Ahu Uzun
14- Kadir Özdemir
15- Mehmet Kar
16- Mecit Türüt
17- Yüksel Korkmaz
18- Havva Koçali
19- Osman Fil
20- Yasin Büyük
21- Şafak Kul
22- Yasemin Karaali Uzun
23- Şeyda Katmer
24- Maksut Koto
25- Aslan Yüksekoğlu
26- Havva Kansız
27- Emrah Aydın
28- Saniye Satır
29- Sait Alkılıç
30- İlyas Paliç

PAZAR İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Ümit Altun
2- Recep Hacıfazlıoğlu
3- Ayhan Beyaz
4- Sabriye Başusta
5- Sonay Kibar
6- Tuğçe Hacıfazlıoğlu
7- Ramazan Kambay
8- Turgay Güntepe

KALKANDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Metin Yılmaz
2- Yüksel Çolak

İKİZDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ
1- Oğuz Oral

İYİDERE İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Nazlı Kavalcı
2- İhsan Çelik

GÜNEYSU İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Yaşar Kocabey
2- Ceyhun Dilmaç
3- Mehmet Bayraktar
4- Cengiz Banabak
5- Ramazan Çep

FINDIKLI İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Neriman Telli
2- Sibel Tepecik
3- Muhammet İnce
4- Mustafa Köroğlu
5- Özkan Odabaş

DEREPAZARI İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Halil Saat

ÇAYELİ İLÇESİ İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1-Ahmet Korkmaz
2- Erdal Çakır
3- Tuncay Kandemir
4- Cengiz Meydan
5- Kadir Kara
6- Ayşe Güler
7- Sevim Gümüş
8- Zeynep Dereci
9- Ahmet Çepni

ÇAMLIHEMŞİN

1- Filiz Sayın
2- Enver Kesimal

ARDEŞEN İLÇESİ ASİL HAK SAHİPLERİ

1- Fevzi Koloğlu
2- Arzu Yüksel
3- Derya Yazıcı
4- Türkan Saral
5- Muhammet İslamoğlu
6- Şükran Er
7- Rabia Kutanoğlu
8- Semra Kulaber
9- Emine Babalık
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner78

banner180

banner181

banner122

Meteoroloji'den Uyarı: Doğu Karadeniz'de Fırtına...
Meteoroloji, Doğu Karadeniz bölgesinde kuvvetli fırtınanın beklendiğini açıkladı.

Haberi Oku