Rize Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü Açıldı

Rize'de  meydana gelen ölümlü olaylarla ilgili olarak otopsi işlemleri için cesedin Trabzon Adli Tıp Kurumu'na gönderilmesi nedeniyle hem maddi hem manevi yönden sıkıntılar yaşayan vatandaşları bu sıkıntıdan kurtarmak için 2014'te kurulması yönünde kararı alınan, 2015'te Rize Güneysu yolu üzerinde inşaatına başlanılan Rize Adli Tıp Kurumu Şube Müdürlüğü, yaklaşık 2 yıl süren inşaat çalışmalarının ardından tamamlanarak 20 gün önce hizmete girdi. 

img_1919.jpg

2.200 metrekarelik alana kurulan zemin dahil üç kattan oluşan Rize Adli Tıp Şube Müdürlüğü, hizmete girdiği günden bugüne kadar Rize ve Artvin'den yaklaşık 20 otopsi işlemi gerçekleştirirken, binada kullanılan makam mobilyaları, müdür ve memur takımları ile koltukları Niğde Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü, tabelaları Eskişehir Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü ve perdeleri Türkoğlu Açık Ceza İnfaz Kurumu İşyurdu Müdürlüğü tarafından üretildi.

img_2715.jpg

img_2711.jpg

img_2714.jpg

img_2716.jpg

img_2713.jpg

image-174.jpg

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
Elif müftüoğlu 4 ay önce

Sayın editör.sizden özür dilerim yorumumu görmeyince yayınlamaktan imtina ettiğinizi düşünmüştüm .öyle değilmiş tarafsız olduğunuz için teşekkür ederim.

Misafir Avatar
Elif müftüoğlu 4 ay önce

Adlitıp hayırlı olsun memleketime hasan karalda çalışacakları atar...malum rizede atamalar kenfisinden sorulur. .güzel güzel hizmet verir

banner78

banner180

banner181

banner122

Meteoroloji'den Uyarı: Doğu Karadeniz'de Fırtına...
Meteoroloji, Doğu Karadeniz bölgesinde kuvvetli fırtınanın beklendiğini açıkladı.

Haberi Oku