Pazar İlçe Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğü kuruldu
Yönergeye istinaden Pazar Hatuniye Camii’nde İlçe Müftüsü Mustafa Düzgüney’in öncülüğünde İlçe Vaizi Akif Köse ve gönüllü İmam Hatipler; Seydi Bayram Seydioğlu, Yusuf Kambur, Yusuf Duman, Cabir Yazıcı, Dursun Tekin, Nehir Çörek, Cemal Taşçı, Zeki Fidan, Adem Türkücü, Hasan Ayrılmış, Veysel Yeşilbağ, Hasan Demirci, Turan Çelik, Aziz Alantepe ve Halil Çelik ile toplantı düzenlendi. İlçe Müftüsü Düzgüney, yönergenin içeriğinden bahsederek, Pazar gençliğine milli ve manevi değerleri ulaştırmada bu koordinatörlüğün, önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Toplantıda sonunda yapılan değerlendirmede, Pazar Müftülüğü Gençlik Koordinatörlüğüne Hatuniye Camii Uzman İmam Hatibi Halil Çelik seçildi.

Çelik, kurulan Gençlik Koordinatörlüğü ile ilgi yaptığı açıklamada, “Gençlik Koordinatörlüğümüz ilçe müftümüzün öncülüğünde ve komisyonda gönüllü görev alan hocalarımızla birlikte hedefimiz, Pazar’da ulaşılmadık çocuk/genç bırakmamaktır. Cami merkezli yapacağımız çalışmalarımıza ilk olarak okullardan başlayacağız. Bu meyanda bütün kamu kuruluşlarıyla, STK’larla, esnafımızla koordineli projeler üreteceğiz. Ümit ediyorum ki Pazar’ımızda toplumun her kesiminin tasvip edeceği güzel hizmetler ortaya koyacağız” dedi.
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Pazar Şoförler Odası'nda Osman Yüksel güven...
Pazar Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası seçimleri tek liste ile gerçekleşirken mevcut başkan Osman...

Haberi Oku