PAZAR ÇAY FABRİKASI SEZONU KURBAN VE DUA İLE AÇTI
Rize’de 2017 yaş çay sezonu başladı. Havaların soğuk gitmesi nedeniyle bu yıl yaş çay alımı gecikirken son birkaç gündür güneşin yüzünü göstermesiyle çay hasadı da başladı.

fabr14.jpg

Pazar Çay Fabrikasında her yıl kurban kesilerek açılan sezon bu yıl da devam etti.

Pazar Çay Fabrikası Müdürü İbrahim Balcı, 2 gündür devam eden yaş çay alımlarının ardından çay işlemeye de başladıklarını söyleyerek, “Geleneksel olarak her sezon fabrikamızda yaş çay sezonu kurban kesilerek açılıyor. Bu yıl da hayırlısıyla sezonu kurban keserek dualarla açtık. İnşallah sezon; kazasız, belasız hayırlı bir şekilde geçer.” dedi.

fabr4.jpg

EKSPERLERLE TOPLANTI

Sendika başkanları Bayram Hacıfazlioğlu ve Orhan Topaloğlu’nun da hazır bulunduğu Pazar Çay Fabrika 2017 yılı yaş çay alım kampanya açılışında eksper toplantısı fabrika müdürü İbrahim Balcı ve Tarım Kısım Müdürü Hüsnü Süer tarafından gerçekleştirildi.

fabr5.jpg

Yapılan toplantıda eksperlerden, kaliteli çay almaları ve gelen müstahsilleri güler yüzle karşılamaları konusunda hatırlatmalarda bulunulurken, Çaykur amblemine yakışan bir şekilde görev yapmaları ve karşılıklı diyalog içerisinde çalışmaları istendi.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Çoruh EDAŞ Pazar ve Hemşin'de de “biz 1’iz”...
Pazar ve Hemşin ilçelerinde Çoruh EDAŞ çalışanları hizmet kalitesinden memnun kalan herkesle “biz 1’iz”...

Haberi Oku