Çamlıhemşin:
Çamlıhemşin Yeni Yüzüne Kavuştu
Çamlıhemşin Belediye Başkanlığı tarafından hazırlanan kent merkezi yenileme projesi DOKA'dan alınan destek ile hayata geçirildi. Kent merkezinin çehresi değiştirilerek Tarihi, Kültürel ve Doğal değerleri Korunarak cazibe merkezi haline dönüştürüldü.

ÇAMLIHEMŞİN ÖNEMLİ BİR KAZANIM ELDE ETTİ

Çamlıhemşin Belediye Başkanı Osman Haşimoğlu yaptığı açıklama ile Çamlıhemşin’in çok özel bir projesine verdikleri destekten dolayı DOKA yetkililerine özellikle teşekkür ederken ''Fırtına Vadisi ve Çamlıhemşin gerçekten çok özel ve farklı güzellikleri olan bir doğa harikası. Bölgemizin önemli turizm merkezlerinden biri olarak 1950’li yıllarda yapılan binaları günümüz şartlarına uyumlu hale getirdik. DOKA tarafından aldığımız destek ile Çamlıhemşin önemli bir cazibe merkezi haline geldi. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

YENİ GÖRÜNÜM GELEN MİSAFİRLERİN BEĞENİSİNİ ALIYOR

Dünya’da görülmesi gereken çok önemli bir Turizm kenti olan Çamlıhemşin'de yaşam süren ilçe halkı ve Turistik amaçlı gelen misafirlerin beğenisini alan proje ilçeye ayrı bir değer katarken yapılması planlanan son rötuşlar ile ilçe görselliği bambaşka bir görünüme kavuşmuş olacak.


PROJEYE DESTEK VEREN HERKESE TEŞEKKÜRLER

Verilen hizmetlerden memnun olan İlçe halkı ''Belediye başkanlığı özgün ve yöresel mimarinin bölgemize yansıtılması konusunda önemli bir projeye imza attı. Bu projeye destek veren herkese teşekkürler. Hayata geçirilen bu proje bölge turizmi için çok olumlu faydalar sağlayacağına inanıyoruz” dedi.


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Çamlıhemşinli kardeşlerden Afrin'e tatlı...
Aslen Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinden olan 3 kardeş, Afrin'de görev yapan Mehmetçiğe tatlı ve kuru pasta...

Haberi Oku