Çamlıhemşin:
BAŞARILI MÜDÜR KİBAROĞLU ÖĞRETMEN EVİNE ATANDI
Rize'nin Çamlıhemşin İlçesi'nde hayırsever iş adamı tarafından yapılan Yamantürk öğretmen evi Kurucu müdürü olan İlçenin Sevilen İsmi Süper Müdür Engin ALBARADAK’in Gençlik hizmetleri ve spor Müdürlüğüne asaleten atananması nedeniyle boşalan Müdürlüğe Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Volkan KİBAROĞLU Atandı..

Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesine geldiği günden beri yaptığı hizmet ve başarılı Çalışmalarıyla dikkat çekmiş ve Bu bölgenin fırtına deresının evladıyız hizmet bizim borcumuz sloganıyla dikkat çekerken Kibaroğlu Sözlerine şöyle devam etti
Eğiitim için çıktığımız bu kutsal yolda, Yamantürk öğretmenevi ve aso Müdürü olarak devam ediyor olmamdan dolayı yaşadığım mutluluk ve heyecan tarif edilemez. Bize bu görevi layık gören değerli büyüklerime ayrı ayrı teşekkür ederim.

Verilen görevin, Çamlıhemşin ne kadar önemli olduğunun idrakı ve Yamantürk öğretmenevinin Çamlıhemşin eğitiminin umudu olduğunun bilinciyle çalışarak yolumuza devam etmek istiyoruz. Önceliğimiz her daim eğitim olacaktır ve attığımız her adımı, tüm paydaşlarımızla ortak karar alarak ilerleyeceğiz dedi
KİBAROĞLU KİMDİR
1982 Rize/ Ardeşen ilçesinde doğdu.İlk ve ortaöğrenimi Ardeşen´de tamamladı. 19 Mayıs Üniversitesi Türkçe öğretmenliğinden 2004 senesinde mezun oldu. 2013 yılında Eğitim Yönetimi, Teftişi ve Planlaması alanında tezli yüksek lisans eğitimini tamamladı.2010 yılında Pazar Kız Teknik ve Meslek Lisesine müdür yardımcısı olarak atandı.11.10.2013 tarihinde Çamlıhemşin Çok Programlı Anadolu Lisesinde Okul Müdürü olarak göreve başlarlen 2017 hazıran ayında yapantürk öğretmen evine atandı Evli ve iki çocuk babasıdır.

Haber Foto :Yavuz Günay
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

Çamlıhemşinli kardeşlerden Afrin'e tatlı...
Aslen Rize'nin Çamlıhemşin ilçesinden olan 3 kardeş, Afrin'de görev yapan Mehmetçiğe tatlı ve kuru pasta...

Haberi Oku