Ardeşen:
İYİ PARTİ ARDEŞEN KONGRESİ GERÇEKLEŞTİ

Kongreye İYİ Parti Rize İl başkanı Ve Bir çok Ardeşen’li katıldı.Beklenenin üstünde bir katılımla karşı karşıya kalınmasından dolayı İzdiham yaşandı .

Kongenin ilk dakikalarında Başkan Adayı Demiroğlu,bu güne kadar yapmış oldukları çalışmaları resmi dairelere yapılan zıyaretler,Sivil Yoplum Örgütleri ile yapılan ziyaretler şeklinde özetledi.

Oluşturulan divanın ardından saygı duruşu ve istiklal marşı ile başlayan kongrede İl Başkanı Karaca yapmış olduğu konuşmada “içinde bulunmuş olduğpumuz siyasi konjöktör sürecin hızlı yaşanmasına neden olmuştur.Bu hızlılık ufak tefek hataları beraberinde getirmiş olabilir. Bundan dolayı öncelikle sizlerden özür dileriz. ANAP’ ın doğuşu küçük bir çay ocağında gerçekleşmişti.Nereden nereye geldi .İyi partide çok kısa zamanda laik olduğu yere gelecektir.Bugün akp iktidarının rakip olarak gördüğü tek parti İYİ partidir. Rize ilinden üç ilçe hariç tüm teşkilatlarımız oluşturulmuştur. Bu vesile ile Ardeşen ilçe kongremizin Türkiye’ye,Rize’ye ,Ardeşen’e hayırlı olmasını temenni ederim”,şeklinde ki konuşmasının ardından Başkan Adaylığını  Mehmet Zeki Demiroğlu’nun oluşturmuş olduğu  tek liste ile seçime gidilen Parti yönetimi için oy kullanımına geçildi.

İyi Parti Ardeşen İlçe Teşkilatı Yönetim Kurulu ve Görevlendirmeler Aşağıdaki Liste Şeklinde Oluşturuldu.

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner187

banner190

ESNAF ODASI YAZICI İLE DEVAM DEDİ
Ardeşen Halk Eğitim toplantı salonunda yapılan seçime 2 aday yarıştı.Yapılan seçim sonucu Tahsin Bekir...

Haberi Oku