Ardeşen:
Formulaz Yarışları 20 Ağustos'ta Düzenlenecek

Bu yıl dernekleşerek bu çatı altında faaliyetlerini sürdürmeye devam ettiklerini ifade eden Ardeşen Formulaz Derneği Başkanı Niyazi Gül, "Bu yıl 9.'sunu düzenleyeceğimiz tahta araba yarışı ile geleneğimizi yaşatmayı amaçlıyoruz. Günümüz çocuklarına, büyüklerinin yaşam kültürlerini yaşatarak öğretmeye çalışıyoruz. Bu yarışlar sayesinde yörede halk bir araya gelecek ve eğlenecek, çocukluk yıllarına geri dönecek. Bu sayede birlik ve beraberlik ruhunu yaşatmış olacağız" dedi.

Bu yıl ilk kez bayan sporcuların da yarışacağını ifade eden Gül, "Bayanların geçmiş yıllarda iletmiş olduğu yoğun istek üzerine Formulaz Derneği Yönetimi olarak bayanlar kategorisi oluşturmayı kararlaştırdık. Bu yılki yarışlarımızın bayan kategorisinde yarışmak isteyen adrenalin tutkunlarını Tunca'ya davet ediyoruz. Kendileri için de belli başlı kurallar koyduk. Yöre kültürümüzü yaşatması için bayan yarışmacılar Peştemal, yün çorap ve kara lastik giyecek" diye konuştu.

Katılım için gerekli olan kurallar ve şartlar hakkında da bilgiler veren Başkan Gül, "Katılım yaşı 18 ve üstü olacak. Tahta arabada; ahşap, çivi (vida), ip ve lastik dışında hiçbir malzeme kullanılmayacak. Tahta araba ebatları maksimum uzunluk 170 cm, genişlik 70 cm ve teker yükseklikleri 25 cm'den fazla olmayacak. Yarışmacılarda kıl çorabı ve kara lastik giyinilmesi zorunludur. Yarışa katılacak olanlar 20 Ağustos Pazartesi günü saat 09.00'a kadar yarış alanına gelmesi zorunludur. Araçlar muayene istasyonunda kontrol edilecek. Yarış kurallarına uymayan tahta arabalar ve yarışmacılar ise yarışa alınmayacak" şeklinde konuştu.

Formulaz Yarışları 20 Ağustos’ta Düzenlenecek

Formulaz Yarışları 20 Ağustos’ta Düzenlenecek


Sohbet Edilecek Chat Odası Evet arkadaşlar bugünkü makalemizde sizlere Web üzerinde sohbet edilebilecek Chat odası hangisi ve kendinizi gerçekten güvende ve huzurlu hissedebileceğiniz sohbet siteleri hangileri kısaca bir özet geçmek istiyorum. Bildiğimiz gibi Türkiye toplumu olarak sanal alemde sohbetlere 1990 yılların başında başladık. Sohbet Edilecek Chat Odası Evet arkadaşlar bugünkü makalemizde sizlere Web üzerinde sohbet edilebilecek Chat odası hangisi ve kendinizi gerçekten güvende ve huzurlu hissedebileceğiniz sohbet siteleri hangileri kısaca bir özet geçmek istiyorum. Bildiğimiz gibi Türkiyemiz sanalda sohbetlerle 1990 yılların başında tanışmış olup ogün bugündür süregelir. Ozamandan bu zaman birçok sey değiştive yeni kurallar yeni yaptırımlar vs... yani kısacası ogünkü chat ile bugünkü chat arasında dağlar kadar fark vardır diyebilişriz. Şimdi bizimmekan sohbet odalarımızı sizlere anlatalım.. Bizimmekan insanlarımız daha bilinçli iyiliğin ve kötülüğün nereden nasıl geleceğini çok iyi bilmekte ve ona göre davranmaktadır. Mynet sohbet siteleri arasından bir chat odası seçimi yapmak öyle zorki nasıl bir yer nasıl bır kuralları var bunun arastırmasını yapıp öyle giriyoruz. Peki kendimize uygun bir mynet sohbet odası seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir.

Peki kendimize uygun bir sohbetci  chat odası seçerken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir .? İlk öncelik ile griş yapacağımız sitenin herhangi bir üyelik isteyip istemiyeceği olmalı ve daha sonra bu tr sohbet sitesi tamamen ücretsiz bir arkadaşlık sitesi olmalıdır. Site girişinde zaten herhangi bir ayrıcalıklı durum olup olmadığı belirtilmiştir. Eğerki üyelik ve ücret talebi varsa o siteden uzak durulması gerekilir. Çünkü üyelik işlemleri sırasında size ait bilgiler gerekeceği için hemen o sitenin üyelik ve daha baska tür talepleri olacağını anlamamız gerekir. Ki şayet öyle bir durum yoksa turkchat sitesine giriş yapabilirsiniz. Sohbet odalarına girerken bir nicikinizin olması gerekiyor. Yoksa giriş yapamayız ve sohbet edeceğimiz arkadaşlarımıza ulaşamayız. Nick aldıktan sonra muhabbet odalarımıza girişimizi yapıyoruz ve oradaki insanlarla tanışma faslı başlar bu duruma gore kullanıcı sayısına gore değişimler gosterir ve sohbet  etmeye hemen baslayın .


Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner196

banner190

ŞOFÖRLER ODASI BAŞKAN ADAYI KIVRAK’TAN ZİYARETLER
Ardeşen Şoförler odası başkan adayı Avni Kıvrak bugün Şoför esnafları ve odaları ziyaret etti.

Haberi Oku