Ardeşen:
Ardeşen GSK'nın Yeni Yönetimi Belli Oldu

Ardeşen Gençlikspor'un (Ardeşen GSK) yeni yönetim Kurulu Üyelerinin belirlendiği aynı zamanda yeni sezon hedeflerinin konuşulduğu ve sporcuların tanıtıldığı toplantı gerçekleştirildi. Toplantıya, Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin, Kulüp Başkanı Sultan Rauf Oğuz, As Başkan Şaban Ali Biberoğlu, Oda Başkanları, Ardeşen GSK Teknik ekip ve sporcuları ile Sivil Toplum Örgütü Temsilcileri, işadamları ve taraftarlar katıldı.

ardesen-gsk-genel-kurulu-(2).jpg

Bordo Beyazlı kulübün Başkanı Sultan Rauf Oğuz önderliğinde oluşacak yeni yönetimde Onursal Başkanlığa Çaykur Rizespor Kulübü ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkan Vekili Halim Mete, Onursal Üyeliğe ise Türkiye Futbol Federasyonu Başkan Vekili Servet Yardımcı'nın getirilmesi kararlaştırıldı. 'Ardeşen GSK Onursal Başkanlık Beratı' Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin tarafından Halim Mete'ye  takdim edilirken, geçmişten günümüze Ardeşen GSK'ya katkı sağlayan işadamlarına da Teşekkür Belgesi verildi.

sultan-rauf-oguz-halim-mete-hakan-gultekin.jpg

Ardeşen Belediyesi Kültür Merkezi Konferans Salonunda gerçekleştirilen toplantının ardından Ardeşen GSK'nın önümüzdeki dönemden itibaren başkanlığını ve yöneticiliğini yapacak liste, Genel Kurul delegelerinin onayını aldı.

Burada konuşan Ardeşen GSK Başkanı Sultan Rauf Oğuz, başarı ile dost olunur gerçeği ile hareket edeceklerini vurgulayarak, "Yelpazesi çok geniş yeni bir yönetim listesi oluşturduk. Toplantımızın müthiş bir atmosferde gerçekleşmesinin mutluluğunu yaşıyorum. Aramıza yeni katılan isimlerle önümüzdeki sezon önceliği Avrupa Kupasında Final oynamak, finalde kupa kaldırmak olacaktır. Tabii, Ligimizde de şampiyonluk hasretimizi sona erdirmek istiyoruz. Türkiye Kupasında ise başarımıza başarı katmak tek hedefimiz. Sporu seven, benimseyen, destekleyen ve ülke sporu olarak başarıya ulaşılması için her türlü imkanı sağlayan bir Cumhurbaşkanımız var. Ayrıca, Özellikle çocukluğundan bu yana sporun içerisinde olan, sporu gerçekten çok iyi tanıyan bir spor Bakanımız var. Bu sezon kendilerine verdiğimiz Avrupa Kupası sözünü yerine getireceğimize inanıyorum. Bu başarıya da yıllardır bizi yanlız bırakmayan, cefakar ve fedakar taraftarımızın desteği ile ulaşacağız. Yıllardır Ana Sponsorluğumuzu yapan, onurla gururla formamızda taşıma şerefine ulaştığımız Çaykur'a ve Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu'na, Cumhurbaşkanımızın yol göstericiliği doğrultusunda sadece Ardeşen GSK'ya değil de ülke sporuna da katkı ve destek sunduğu için çok teşekkür ediyorum.  Ben ayrıca kıymetli destekleri için Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin'e çok teşekkür ediyorum. Bir teşekkürü de Türkiye Hentbol Federasyon Başkanımız Bilal Eyüboğlu'na iletmek istiyorum." dedi.

Türkiye'nin Kuzeydoğusuna sıkışmış küçük bir ilçeden kocaman bir takım çıkardıklarını ifade eden Oğuz,  "Daha önce Avrupa'da çeyrek finale kadar çıkan takımımız bu yıl daha yüksekleri hedeflemektedir. Cumhurbaşkanımızın belirttiği gibi, ülkemizi her alanda olduğu gibi, spor ve kültür alanında da yüksek alanlara çıkarmalıyız. Milli bir anlayış ve ruhla bu yıl vereceğimiz mücadele de yeni yönetim kurulu olarak siz değerli dostlarımızı görmekten de gurur duymaktayız." diyerek yeni yönetime seslendi.

sultan-rauf-oguz-002.jpg

İşte Sultan Rauf Oğuz başkanlığında oluşacak olan Ardeşen GSK'nın yeni yönetimi:

Sultan Rauf Oğuz - Başkan
Halim Mete - Onursal Başkan
Servet Yardımcı - Onursal Üye

1- Şaban Ali Biberoğlu
2 - Cemil Akbeniz
3 - Recep Eksilmez
4 - Tahsin Bekir Yazıcı
5 - Süleyman Basa
6 - Ayşe Er
7 - Mustafa Karaman
8 - Şafak İslamoğlu
9 - Bülent Eskiçırak
10 - Ahmet Saral
11 - Çetin Kanoğlu
12 - Hülya Cerrahoğlu
13 - Özgür Hızal
14 - Faruk Çavuşoğlu
15 - Fevzi Yaşaroğlu
16 - Göksel Bodur
17 - Nesrin Karaoğlu
18 - Ali Rıza Şişman
19 - İdris Efendioğlu
20 - Engin Dalbastı
21 - Sedat Hacıaliefendioğlu
22 - Ömer Faruk Zenginal
23 - Osman Nuri Yazıcı
24 - Ziya Özatmaca
25 - Işık Saral
26 - Şükran Kavasoğlu
27 - Hakan Çelik
28 - Salih Navdar
29 - Yüksel Hacıosmanoğlu
30 - Dursun Yaşaroğlu
31 - Neşet Çakır
32 - Dursun İslamoğlu
33 - Zekeriya Veziroğlu
34 - Serkan Yazıcı

ardesen-gsk-genel-kurulu-(3).jpgardesen-gsk-genel-kurulu-(5).jpgardesen-gsk-genel-kurulu-(4).jpg

ardesen-gsk-genel-kurulu-(6)-002.jpgardesen-gsk-genel-kurulu-(1)-001.jpg

Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner78

banner180

banner181

Dolana Üzerine Yeni Bir Köprü Yapılacak
Ardeşen Belediyesi tarafından proje edilen ve yapımına başlanılan Gençlik Parkı Projesi ve Cami-Terminal-Sosyal...

Haberi Oku