BAŞKAN BASA'DAN 2017 YILI MESAJI

BELEDİYE BAŞKANIMIZ BASA’DAN YENİ YIL MESAJI

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, Türkiye için 2017 yılının barışla, huzurla, toplumsal ve ekonomik gelişimle, reformlarla anılacağı güzel bir yıl olmasını temennisinde bulundu.

Basa, yeni yıl dolayısıyla yayımladığı mesajında, geride bıraktıkları yıl içerisinde, hizmetin en iyisini sunmak için yoğun bir çaba gösterdiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:
“Ülkemiz zor ve üzücü olaylarla bir yıl geçirmesine rağmen, belediyemiz yoğun bir çalışma sezonunun ardından, 2016 yılında olduğu gibi yine yeni yılda yoğun bir çalışma programı uygulayacak ve halkımıza layık olduğu hizmetleri sunmaya devam edecektir. Her yeni yıl; yeni atılımlar, yeni umutlar, kısaca yenilikler yılıdır. Yeni yılda ilçemizi her yönden daha da ileriye götürmenin heyecanı ve gayreti içinde olacağız. İlçemizin gelişmesi, modern ve yaşanılabilir bir kent olması yolunda değerli halkımız ile el ele, güzel ilçemizin geleceği için çalışacağız. Yeni bir yılı karşılıyor olmamız vesilesiyle yüce milletimizin; birlik, beraberlik, huzur ve refah içerisinde daha nice konya escort yıllara erişmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın, ilçemize, milletimize, ülkemize ve tüm insanlığa sağlık, barış, huzur getirmesini Yüce Allah’tan temenni ediyorum. Ayrıca Pazar halkımızın yeni yılını kutluyorum.”

Yeni yılda terörün son bulması temennisinde de bulunan Basa, “Türk Silahlı Kuvvetlerimizden ve Emniyet mensuplarımızdan ülkemizin bekası ve milletimizin birlik ve beraberliği uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle, kahraman gazilerimizi saygı ve şükranla anıyorum.” dedi.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

banner78

banner180

banner181

Pazar'da gündüz çıkan elektrik arızası...
ÇORUH EDAŞ Pazar İşletme Şefliği, gündüz meydana gelen elektrik arızasını, geçici tedbirle erteleyip,...

Haberi Oku